Zespół

Psycholog, coach kryzysowy

Ewelina Supińska

Jestem psychologiem, coachem kryzysowym oraz trenerem jogi śmiechu.

Przez kilkanaście lat pracowałam w korporacjach, w roli HR biznes partnera i trenera, wspierając innych w rozwoju osobistym poprzez szkolenia i spotkania indywidualne.

Przez kilka lat pracowałam też jako wykładowca i nauczyciel psychologii oraz prowadziłam warsztaty rozwoju osobistego. Mam również kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć edukacyjnych dla dzieci.

W trakcie studiów doktoranckich zajmowałam się tematyką satysfakcji z pracy. Jestem współautorką badań i publikacji naukowych dotyczących mobbingu oraz stresu. 

Za szczególnie cenny zasób uważam moje osobiste doświadczenia związane z kryzysem wypalenia zawodowego, dzięki którym mogę jeszcze lepiej rozumieć i wspierać osoby w kryzysie.

Sztuka Relaksu to dla mnie nie tylko praca, ale też osobista misja i pasja. Chętnie dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i pozytywną energią.

O mnie prywatnie

Trójmiasto to moje miejsce na ziemi, bo łączy zalety dużego miasta z atmosferą wakacyjnego kurortu, czyli energię ze spokojem. 
Wielką radość dają mi spacery nad morzem, gdzie szum fal i odgłosy mew pozwalają mi się odprężyć i wyciszyć. 
Kocham psy i jestem „psią mamą” beagla, który zaraża mnie radością i energią, od którego uczę się bycia „tu i teraz” i dobrej zabawy. 

Jak przystało na trenera jogi śmiechu bardzo lubię się śmiać i w 100% zgadzam się z powiedzeniem „śmiech to zdrowie”. 

 

POŚMIEJMY SIĘ RAZEM!

biolog, Doradca żywieniowy

Wioleta Seń

Jestem biologiem oraz doradcą żywieniowym i popularyzatorem zdrowego odżywiania. 

Od blisko dwudziestu lat pracuję jako nauczyciel w szkołach różnego szczebla, z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. 
Jestem autorką programu nauczania dotyczącego zdrowego odżywiania, który realizuję w obecnym miejscu pracy, we wszystkich klasach sportowych i usportowionych.

Cyklicznie organizuję warsztaty i dni zdrowego stylu życia, by móc przekazywać dzieciom, młodzieży i ich rodzicom informacje dotyczące wpływu odżywiania na zdrowie.

O mnie prywatnie

Od wielu lat mieszkam w Gdyni. Jestem dumną mamą dorosłego już syna. 
Lubię aktywnie spędzać czas: nordic walking czy jazda na rowerze pozwalają mi odreagować napięcia. Uwielbiam też długie spacery nad morzem, zwłaszcza w lecie. Z wielką przyjemnością oddaję się również czytaniu książek w domowym zaciszu. 
Od wielu lat pasjonuję się szeroko pojętym zdrowym stylem życia (w tym przede wszystkim zdrowym odżywianiem) i jego wpływem na dobrostan człowieka.

Leniwiec

Jestem leniwcem, mam na imię Leni, a moją specjalnością jest slow life: prowadzę spokojne życie brzuchem do góry i jak widać jest mi z tym dobrze! 

Bardzo ważny dla mnie jest sen: śpię dziesięć i więcej godzin na dobę. Nie przemęczam się zbytnio: kiedy nie śpię, wiszę na drzewie odpoczywając w bezruchu. Jeśli już muszę gdzieś iść, to poruszam się niespiesznie, pokonując tylko trzy metry na minutę, ale nie widzę powodu, by gdziekolwiek pędzić.

Jestem maskotką firmową Sztuki Relaksu, bo podobno wiele można się ode mnie nauczyć.

O mnie prywatnie

Zdrowo się odżywiam, jestem roślinożercą, jem to, co daje mi natura:liście, owoce, gałązki, pąki. 
Może Cię to zdziwi, ale lubię pływać i świetnie mi to wychodzi (i potrafię wstrzymać oddech nawet na 40 minut!). 
Wspinaczka też nie jest mi obca. 
Mam żonę LOL-ę, która uwielbia się śmiać.