O nas

Jesteśmy profesjonalistami i pasjonatami.

Psycholog, instruktor jogi śmiechu

Ewelina Supińska

Jestem psychologiem, trenerem biznesu oraz instruktorem jogi śmiechu. Obecnie w trakcie kursu coachingu kryzysowego.

Przez ostatnich kilkanaście lat pracowałam w korporacjach, gdzie min. wspierałam innych w rozwoju osobistym poprzez szkolenia i wsparcie indywidualne.

Przez kilka lat pracowałam też jako wykładowca i nauczyciel psychologii oraz prowadziłam warsztaty rozwoju osobistego i radzenia sobie ze stresem. Mam również kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć edukacyjnych dla dzieci.

W trakcie studiów doktoranckich zajmowałam się tematyką satysfakcji z pracy. Jestem raz współautorką artykułów i badań naukowych dotyczących mobbingu oraz stresu. 

Za szczególnie cenny zasób uważam moje osobiste doświadczenia związane z doświadczaniem stresu i kryzysu w miejscu pracy, które sprawiły, że doskonale rozumiem moich Klientów, a przez to mogę jeszcze lepiej im pomóc.

O mnie prywatnie

Trójmiasto to moje miejsce na ziemi, bo łączy zalety dużego miasta z atmosferą wakacyjnego kurortu, czyli energię ze spokojem. 
Wielką radość dają mi spacery nad morzem, gdzie szum fal i odgłosy mew pozwalają mi się odprężyć i wyciszyć. 
Kocham psy i jestem opiekunką beagla Coco, który zaraża mnie radością i energią, od którego uczę się bycia „tu i teraz” i dobrej zabawy. 

Jak przystało na instruktora jogi śmiechu bardzo lubię się śmiać i w 100% zgadzam się z powiedzeniem „śmiech to zdrowie”.

 

Pośmiejmy się razem!

biolog, Doradca żywieniowy

Wioleta Seń

Jestem biologiem oraz doradcą żywieniowym i popularyzatorem zdrowego odżywiania. 

Od blisko dwudziestu lat pracuję jako nauczyciel w szkołach różnego szczebla, z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. 
Jestem autorką programu nauczania dotyczącego zdrowego odżywiania, który realizuję w obecnym miejscu pracy, we wszystkich klasach sportowych i usportowionych.

Cyklicznie organizuję warsztaty i dni zdrowego stylu życia, by móc przekazywać dzieciom, młodzieży i ich rodzicom informacje dotyczące wpływu odżywiania na zdrowie.

O mnie prywatnie

Od wielu lat mieszkam w Gdyni. Jestem dumną mamą dorosłego już syna. 
Lubię aktywnie spędzać czas – nordic walking czy jazda na rowerze pozwalają mi odreagować napięcia. Uwielbiam też długie spacery nad morzem, zwłaszcza w lecie.
Z wielką przyjemnością oddaję się również czytaniu książek w domowym zaciszu. 
Od wielu lat pasjonuję się szeroko pojętym zdrowym stylem życia (w tym przede wszystkim zdrowym odżywianiem) i jego wpływem na dobrostan człowieka.

Konsultant

Leniwiec Leni

Jestem Leni, moją specjalnością jest slow life – prowadzę spokojne życie brzuchem do góry i jak widać jest mi z tym dobrze! 

Bardzo ważny dla mnie jest sen – śpię dziesięć i więcej godzin na dobę. Nie przemęczam się zbytnio – kiedy nie śpię, wiszę na drzewie odpoczywając w bezruchu.

Spokojnie i głęboko oddycham. Jeśli już muszę gdzieś iść, to poruszam się niespiesznie, pokonując tylko trzy metry na minutę, ale nie widzę powodu, by gdziekolwiek pędzić.

Cenię sobie work – life balance.

Jestem „maskotką” Sztuki Relaksu, bo podobno wiele można się ode mnie nauczyć.

O mnie prywatnie

Zdrowo się odżywiam, jestem wegetarianinem, jem to, co daje natura – liście, owoce, gałązki, pąki. 
Sport to zdrowie i przyjemność – lubię pływać i świetnie mi to wychodzi, potrafię wstrzymać oddech nawet na 40 minut! 
Wspinaczka też nie jest mi obca. 
Mam żonę LOLę, która uwielbia się śmiać.