O mnie

ekspertka ds. zdrowia psychicznego i wellbeingu

Ewelina Supińska

Jestem psycholożką i coachką kryzysową, a także facylitatorką job craftingu i trenerką jogi śmiechu.

Posiadam niemal 20-letnie doświadczenie w pracy w środowisku biznesowym i w HR (głównie w roli HR biznes partnerki), dzięki temu rozumiem potrzeby zarówno pracowników, jak i organizacji.

Od kilku lat wspieram pracodawców w budowaniu zdrowych i przyjaznych miejsc pracy, koncentrując się przede wszystkim na działaniach psychoedukacyjnych. Specjalizuję się w tematyce związanej ze zdrowiem psychicznym i dobrostanem. Prowadzę warsztaty, spotkania psychoedukacyjne, webinary, sesje treningowe. Poza działalnością komercyjną aktywnie angażuję się w kampanie społeczne i projekty dedykowane tematyce zdrowia psychicznego.

Moją misją społeczną jest popularyzacja wiedzy psychologicznej z użyciem zrozumiałego języka i z zachowaniem rzetelności naukowej. Jestem przekonana, że o zdrowiu psychicznym, o sprawach skomplikowanych i trudnych, można mówić w prosty i lekki sposób.

Wierzę, że każda osoba ma wpływ na swoje zdrowie i dobrostan. Dzięki rozwijaniu odpowiednich kompetencji można skutecznie podnosić jakość swojego życia. Dlatego właśnie dzielę się wiedzą, tworzę okazję do rozwoju umiejętności i inspiruje do zmiany postawy na prozdrowotną.💙

O mnie prywatnie

Pracuję na terenie całego kraju, ale od zawsze mieszkam w Trójmieście. Gdynia to moje miejsce na ziemi, bo łączy zalety dużego miasta z atmosferą wakacyjnego kurortu. Nordic walking w trójmiejskich lasach to dla mnie najlepszy codzienny sposób na zdrowie i rekreację, a spacery nad morzem pozwalają mi się zrelaksować i wyciszyć. Uwielbiam psy i jestem „psią mamą” – opiekunką Coco, która zaraża mnie radością i energią. Jak przystało na trenerkę jogi śmiechu, na co dzień bardzo lubię się śmiać 😁