Oferta dla firm


Psychoedukacja jest podstawową i kluczową formą profilaktyki trudności psychologicznych i poprawy dobrostanu.

Organizowanie w firmie spotkań poświęconych zdrowiu psychicznemu jest przejawem troski o pracownika i nieodłącznym elementem budowania kultury zdrowia i dobrostanu w organizacji.

Psychoedukacja daje pracownikom możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy i rozwijania umiejętności potrzebnych do zdrowego i konstruktywnego radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami, w pracy i poza nią.

Promocja zdrowia i psychoedukacja w miejscu pracy może przybierać formę różnych aktywności – wszystko zależy od specyfiki organizacji i potrzeb pracowników.

Miesięczne kampanie edukacyjne dla pracowników zogniskowane wokół określonego zagadnienia będącego przedmiotem kampanii. W sposób kompleksowy adresują wybrane zagadnienia dotyczące zdrowia, wykorzystując przy tym różne formy przekazu.

Każda kampania to szereg różnorodnych aktywności, min: spotkania z ekspertem, webinary, sesje treningowe, infografiki, newslettery, artykuły, zabawy i konkursy konsultacje indywidualne.

Przykładowe kampanie: miesiąc zdrowia, miesiąc zdrowia psychicznego, miesiąc walki z depresją, miesiąc przeciwdziałania wypaleniu, miesiąc wellbeingu.

Krótkie (do 2 godzin) spotkania stacjonarne lub on-line (webinary) dla dużych grup pracowników.

Tematyczne pigułki wiedzy i inspiracji w formie interaktywnej prelekcji eksperta.

W ofercie Sztuki Relaksu znajduje się kilkadziesiąt propozycji tematów do wyboru, w tym tematy okolicznościowe.

Przykładowe tematy spotkań: wellbeing na co dzień, filary zdrowia, skuteczne sposoby na stres, regulacja trudnych emocji, wypalenie zawodowe, kryzysy psychiczne, pozytywność na co dzień, jak pracować zdrowo, jak sobie radzić ze szkodliwym perfekcjonizmem i wiele innych.

Kilkugodzinne spotkania  stacjonarne lub on-line w kameralnych grupach.

Przestrzeń do autorefleksji, dyskusji, wymiany doświadczeń, praktycznego doświadczania i rozwoju kompetencji.

Przykładowe warsztaty: pierwsza pomoc psychologiczna, people power (zarządzanie energią), przeciwdziałanie wypaleniu, radzenie sobie ze stresem, job crafting, budowanie dobrostanu w zespole.

Krótkie (15-20 minut) sesje on-line zawierające praktyczne ćwiczenia z wybranego obszaru.

Okazja do zdrowej i aktywnej przerwy oraz poznania prostych i skutecznych sposobów zadbania o siebie.

Przykłady mini-sesji: trening relaksacji, joga śmiechu, ćwiczenia oddechowe, regulacja emocji.

Autorskie materiały informacyjne poświęcone wybranej tematyce.

Usługa przygotowania materiałów edukacyjnych zawiera ich opracowane merytorycznie i graficznie zgodnie z potrzebami i identyfikacją.

Przykładowe materiały: mini e-booki, newsletter, artykuły, infografiki, plakaty.

Umów się na spotkanie on-line

Klikając „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytaniem przez formularz kontaktowy, w celu przetworzenia zapytania i wysyłania informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. 
Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Właścicielem marki Sztuka Relaksu i administratorem danych osobowych jest Ewelina Supińska, ul. Kolberga 25/75, 81-881 Sopot, NIP 585 139 42 66.